Szczenięta


Obecnie nie mam szczeniąt. 

 

Szczenięta, tak jak i dorosłe psy, stanowią część naszej rodziny. Mają kontakt z duża ilością ludzi i zwierząt, co daje im szansę na dobrą socjalizację. Od początku życia pozostają pod opieką weterynaryjną i czułą opieką domowników. Rodzinny dom opuszczają nie wcześniej niż po ukończeniu  9 tygodni, po co najmniej 2-krotnym zaszczepieniu, kilkakrotnym odrobaczeniu i zaczipowaniu. Wszystkie szczenięta przechodza przegląd ZKwP i otrzymują jego metryki. Będzie mi szczególnie miło przekazać je miłośnikom rasy, którzy nie tylko zapewnią im szczęśliwe, długie życie, ale także zechcą zaprezentować  na wystawach psów.

Uprzedzam, że szczeniaki nie rodzą się z kompletem umiejętności i mądrości wszelakich. Będą sikać przez jakis czas w domu, mogą coś zniszczyć, domagać się zabawy w najmniej odpowiednim momencie, nieraz budzić o 5-tej rano, interesować się przedmiotami umiejscowionymi na podłodze, lub w zasięgu ich oczu, łap, zębów, nie będą być może chciały chodzić na smyczy itd,itp. Szczeniak to nasza odpowiedzialność, wzmożona czujność, oczy dookoła głowy, nauka, uwaga i przy okazji wielka radość. Wiem,że piszę banały, ale do niedawna wydawało mi się, że wszyscy nabywcy szczeniąt to wszystko wiedzą . Otóż... byłam w błędzie.

 Zapraszam do kontaktu  telefonicznego, osobistego lub e-mailowego. Psów nie sprzedaję do kojców, kenneli i przez pośredników.

Nie odpowiadam na sms-y.